Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd przy otwieraniu spolszczenia


WujekZadyma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qagf.jpg

po otworzeniu spolszczenia (ściągane lub robione samemu) pokazuje się taki oto ciekawy błąd...

próbowałem wszystkiego, nawet odpalałem na metku 08, instalowałem na różnych dyskach i nic... zawsze to samo.

 

pytanie do bardziej wtajemniczonych: co z tym fantem zrobić?

Opublikowano

a próbowałeś dodać te spolszczenie do clienta jakiegoś prywatnego serwera??

np. do clienta xenox'a

Sprawdź ..

a tak w ogóle jak dajesz do metka , to dodajesz przynajmniej do packa rootki ?

Opublikowano

nawet odpalałem na metku 08,

 

 

Czyli chciałeś spolszczenie na 2010

 

Na 2010 spolszczenie nie działa !

 

 

 

Na 2010 do serverinfo.py wklejasz swoje ip zmieniasz na swoje, nazwa i porty pakujesz potem root

 

i używasz wybranego launchera

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

taki sam błąd mi wyskakuje po wklejeniu "Get serwer info" do nawie.eu ;d

 

do tematu w root edytuj ip.

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

A pliki 2010 czy 2008 ?

Bo na 2008 nie działa spolszczenie

 

A tak BTW

By kto masz pliki ?

Być moze to port logowania masz nie ten co trzeba

bo na niektórych plikach jest inny port

 

P.S 150post ^^

Opublikowano

A pliki 2010 czy 2008 ?

Bo na 2008 nie działa spolszczenie

 

A tak BTW

By kto masz pliki ?

Być moze to port logowania masz nie ten co trzeba

bo na niektórych plikach jest inny port

 

P.S 150post ^^

 

 

A co ma port logowania lub pliki by "ktoś"

 

do takiego błędu ?

 

@TOP

 

 

Weź serverinfo.py z innego root i edytuj i zobacz czy będzie działać.

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...